BASIN İLAN KURUMU GAZİANTEP ŞUBE MÜDÜRÜ HAŞİM POYRAZ KİLİS’E GELDİ

BASIN İLAN KURUMU GAZİANTEP ŞUBE MÜDÜRÜ HAŞİM POYRAZ KİLİS’E GELDİ

Basın İlan Kurumu (BİK) Gaziantep-Kilis Şube Müdürü Haşim Poyraz, Yerel Basın Temsilcileri ilke birlikte Kilis`te Yerel Basına destek olmak amacıyla bazı kurumları ziyaret etti.

BİK Müdürü Poyraz, yanına yerel basın temsilcilerini alarak öncelikli olarak Kilis Valisi Recep Soytürk`ü ziyaret etti.
Ziyarette açıklama yapan Poyraz; “Ziyaret sebebimiz: yerel basın ile kurumlarımızın diyalogunu sıcak tutmak ve aralarındaki bağı güçlendirmektir. Biz varsak Yerel Basın var, Yerel Basın varsa biz varız” dedi.
Vali Soytürk; “Biz her zaman yerel basının destekçisiyiz. Her konuda irtibat halindeyiz. Bizim kapımız daima yerel basına açıktır. Yerel basını elimizden geldiği kadar destekliyoruz ve desteklemeye de devam edeceğiz” dedi.

MECLİS KARARLARINI YAYINLAYABİLİRİZ
Valilik ziyareti sonrası Poyraz Müdür ile birlikte gazeteciler Kilis İl Genel Meclisi Başkanı Şıhmehmet Yalcın`ı ziyaret etti.
Ziyarette BİK Müdürü Haşim poyraz; “Meclis Kararlarını yerel gazetelerde ilan olarak yayınlayabiliriz. Türkiye genelinde bazı belediye meclislerinin kararlarını yayınlıyoruz. bu kararın Yerel Basına destek ve şeffaflık açısından da güzel olacağını düşünüyoruz” dedi.
Başkan Yalçın, Konuyu mecliste görüşeceğini söyleyerek; Bizler yerel basını destekliyoruz. Bu konuda da elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.
Daha sonra heyet: İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Sümer, AFAD İl Müdürü Uğur Olgun, İl Emniyet Müdürü Ahmet Kurt, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. M. Ruhat Yaşar, KOSGEB İl Müdürü Murat Küçükoğlu ve Kilis Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı`yı ziyaret etti.
HABER: MEHMET REYHANLI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.