YENİDEN REFAH PARTİSİ KİLİS İL TEŞKİLATINDAN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE DERNEĞİNE ZİYARET

YENİDEN REFAH PARTİSİ KİLİS İL TEŞKİLATINDAN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE DERNEĞİNE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan`ın katılımıyle il kongresini yapan Yeniden Refah Partisi Kilis İl Teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor.

Daha önce Kilis Valisini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Kilis İl Teşkilatı geçtiğimiz günde Kilis uyuşturucu ile mücadele derneğini ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Kilis İl Başkanı Mehmet Reyhanlı; Kongre sürecinde ve kongrede bizleri desteklediğiniz için dernek olarak sizlere teşekkür ediyoruz. Bende bu Derneğin bir üyesiyim. Özellikle Başkanımız Özhan Vural beye bizleri böyle bir günde yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyoruz” dedi.
Kilis Uyuşturucu ile Mücadele Derneği Başkanı Özhan Vural; Nazik ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Mehmet Reyhanlı`ya ve teşkilat mensuplarına ben teşekkür ederim. Reyhanlı Başkan bizim Derneğin üyesidir. Bizleri her zaman destekledi ve desteklemeye de devam ediyor. Böyle bir günde bizlerde tabiki kendisini destekleyeceğiz. Dernek üyemizin il Başkanı seçilmesinden gurur duyduk” dedi.
Haber: Yusuf Demir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.