SURİYE'DEN KİLİS'E YENİ DOĞMUŞ PALYAÇO BEBEK GELDİ  Hoşgeldiniz
Bugün : 16 Nisan 2014, Çarşamba
ANA SAYFA İLETİŞİM İLANLAR
ARŞİV ARAMA

GAZETE MANŞETLERİ
SURİYE'DEN KİLİS'E YENİ DOĞMUŞ PALYAÇO BEBEK GELDİ
SURİYE'DEN KİLİS'E YENİ DOĞMUŞ PALYAÇO BEBEK GELDİ

Suriye’nin Halep kentinde  doğan ve dünyada ender rastlanan palyaço bebek Kilis Devlet Hastanesine getirildi.
Suriye’nin Halep kentinde bugün sabah erken saatlerde bir erkek bebek dünya’ya geldi. Dünya milyarda bir rastlanan halk arasında da palyaço olarak adlandırılan bebek yakınları tarafından sınırıa Getirilerek Öncüpınar sınır kapısında bekleyen Ambulansla Kilis Devlet Hastanesi Acil servisine getirilerek tedavi altına alındı gözleri olamayan ve göbek bağı halen üzerinde olan bebek renga reng plastik görünümünde gözlerinin yerine misket büyüklüğünde kıpkırmızı bir doku olan bebeğe ilk olarak Çocuk Dr. Secan Uysal müdahale etti Okjisen verilen bebeği görmek için sağlık çalışanları ve hastane de bulunan vatandaşlar bebeğin olduğu yere akın ederken bazıları cep telefonları çekiyor.
MİLYONDA BİR OLAN BİR OLAY
Palyaço bebek hakkında açıklamada bulunan Çocuk Doktoru Sercan Uysal şunları söyledi. Halk arasında palçytaço bebek olarak adlandırılmaktadır dünya’da milyarda bir eşine rastlanan doğum şeklidir. bebeğe bizim burada baka bilecek yeterli donanımımız olmadığından dolayı Gaziantep Tıp Fakültesi Araştırma merkezine gönderiyoruz, dedi.
Bebeğin annesinin sedef hastalığı olduğu ve hamileliği esnasında krem ve ilaç kullanması sonucu oluşabileceği söyleniyor.
Palyaço bebek ambulansla Gaziantep tıp Fakültesi araştırma merkezine gönderildi.
 HABER:MEHMET REYHANLI

SURİYE'DEN KİLİS'E YENİ DOĞMUŞ PALYAÇO BEBEK GELDİ
Yorumlar :
Henuz haberin yorumu bulunmamaktadir. ilk siz olun!
Geri Gitmek için tıklayınız. Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.
SURİYE'DEN KİLİS'E YENİ DOĞMUŞ PALYAÇO BEBEK GELDİ Facebookta Paylaş SURİYE'DEN KİLİS'E YENİ DOĞMUŞ PALYAÇO BEBEK GELDİ Google da Paylaş SURİYE'DEN KİLİS'E YENİ DOĞMUŞ PALYAÇO BEBEK GELDİ Twitter de Paylaş SURİYE'DEN KİLİS'E YENİ DOĞMUŞ PALYAÇO BEBEK GELDİYahoo myWeb te Paylaş

Copyright © 2014 Kilisins sesi gazetesi
Powered by MSK