Kilis`te kaçakçılık olayları  Hoşgeldiniz
Bugün : 20 Nisan 2014, Pazar
ANA SAYFA İLETİŞİM İLANLAR
ARŞİV ARAMA

GAZETE MANŞETLERİ
Kilis`te kaçakçılık olayları
Kilisin sesi

Kilis Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu operasyonlarda çok sayıda kaçak malzeme yakalandı.

Edinilen Bilgiye göre, Emniyet Şube Müdürlüğü Ekiplerinin yapmış olduğu istihbarı çalışmalar neticesinde, Şıh Mehmet Mahallesi Geniş Sokakta bir depoda yapılan aramada, 17000 Paket Tekel 2010 marka Gümrük Kaçağı Sigara ele geçirildi. Şüpheliler olan A.K ve M.K ifadelerinin ardından salıverildi, ele geçen sigaralar Öncüpınar Gümrük Müdürlüğüne teslim edildi.

Şube Müdürlüğü Ekiplerinin yapmış olduğu istihbarı çalışmalar neticesinde, Şıh Mehmet Mahallesi Geniş Sokakta bulunan bir depoda yapılan aramada, 2690 Kilogram Gümrük Kaçağı Çay ele geçirildi, Şüpheli M.Z ifadesinin ardından salıverildi. Ele geçen sigaralar Öncüpınar Gümrük Müdürlüğüne teslim edildi.

Çevre yolu İl Özel İdare Kavşağında seyir halinde olan araç şüphe arz etmesi üzerine durdurulmuş, içerisinde bulunan Şüpheliler A.K ve R.H ile birlikte araç Emniyet Müdürlüğüne götürülerek. Konu hakkında bilgi verilen C. Savcısının talimatları ve alınan arama kararına istinaden araçta yapılan aramada, 575 Şişe Gümrük Kaçağı İçki ele geçirildi. Ele geçen içkiler Öncüpınar Gümrük Müdürlüğüne teslim edildi.

Yorumlar :
Henuz haberin yorumu bulunmamaktadir. ilk siz olun!
Geri Gitmek için tıklayınız. Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.
Kilis`te kaçakçılık olayları Facebookta Paylaş Kilis`te kaçakçılık olayları Google da Paylaş Kilis`te kaçakçılık olayları Twitter de Paylaş Kilis`te kaçakçılık olaylarıYahoo myWeb te Paylaş

Copyright © 2014 Kilisins sesi gazetesi
Powered by MSK