KİLİS`TE ASAYİŞ OLAYLARI

KİLİS`TE ASAYİŞ OLAYLARI

TRAFİK KAZASI
Edinilen bilgiye göre trafik kazası 21.09.2021 günü saat 16.20 sıralarında Şıh Mehmet Mahallesinde meydana geldi
Müşteki şüpheli 1995 doğumlu (Y.Ö.)’nün kullandığı 27 plaka sayılı araçla mağdur 2004 doğumlu (E.Y.)’nin kullandığı 79 plaka sayılı motosikletin çarpışması neticesinde motosiklet sürücüsü ve motosiklet üzerinde yolcu olarak bulunan müşteki 1982 doğumlu (Ö.Y.) yaralanmıştır.

SOSYAL MEDYADAN RAHATSIZLIK VEREN KİŞİDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
Kilis`te bir vatandaş sosyal medyadan bir şahsın sürekli kendisini mesajla rahatsız etmesi üzerine Siber Suçlarla Mücadele şube Müdürlüğüne şikayette bulundu.
Edinilen bilgiye göre 21.09.2021 günü saat 09.00 sıralarında meydana geldi
Müşteki 1972 doğumlu (A.H.), şüpheli firar (N.U.) isimli instagram kullanıcısının sürekli kendisine mesaj atmak suretiyle rahatsız ettiğini beyanla müracaatta bulunmuş, olayın firari şüphelisinin kimlik tespiti ve teminine yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

KİLİS`TE BİR SURİYELİ İNTİHAR ETTİ
Edinilen bilgiye göre 21.09.2021 günü saat 00.00 sıralarında Tabakhane Mahallesinde meydana geldi
İkametinde kendisini asmak suretiyle intihar eden maktül Suriye vatandaşı 1987 doğumlu (A.D.) isimli şahıs EX olmuştur.

MERDİVENDEN DÜŞEREK YARALANDI
Kilis`te merdivenlerden düşen bir vatandan hastaneye kaldırıldı.
İkametinde Merdivenlerden düşmek suretiyle yaralanan mağdur 1979 doğumlu (Ö.K.) Kilis Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Hastane polisin everdiği bilgide merdivenlerden ayağı kayarak düştüğünü ve kimseden şikayetçi olmadığını söyledi. Şahsın alınan doktor raporunda hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

TEHDİT VE HAKARET EDEN EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
Kilis`te bir vatandaş boşanma aşamasında olduğu eşinin kendisine tehdit ve hakaretlerde bulunduğunu iddia ederek polis karakoluna şikayette bulundu. Vatandaş hakkında cezai işlem uygulandı.
Edinilen bilgiye göre 21.09.2021 günü saat 15.30 sıralarında Şörhabil Mahallesinde meydana geldi
Müşteki 1997 doğumlu (T.G.), boşanma aşamasında olduğu eşi şüpheli firar 1995 doğumlu (H.G.) tarafından tehdit ve hakarete uğradığını beyanla müracaatta bulunmuş, firari şüpheli hakkında önleyici tedbir kararı uygulanmıştır.

VERDİĞİ EV EŞYALARINI ALAMAYINCA ŞİKAYETÇİ OLDU
Edinilen bilgiye göre olay 15.09.2021 günü saat 12.30 sıralarında meydana geldi.
Müştekiler 1999 doğumlu (G.D.) ve eşi 1996 doğumlu (Ö.D.), babası şüpheli firar 1970 doğumlu (Y.A.)’ya bir süreliğine verdiği ev eşyalarını kendilerine geri vermediğini ve kendilerini telefonla eşyaları yakmakla tehdit ettiğini beyanla müracaatta bulunmuştur.

DARP EDEN EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
Kilis`te bir Suriye vatandaşı eşinin kendisine darp ettğini ve hakaretlerde bulunduğunu iddia ederek polis karakoluna şikayette bulundu. Vatandaş hakkında cezai işlem uygulandı.

Edinilen bilgiye göre 21.09.2021 günü saat 22.40 sıralarında Öncü Pınar Mahallesinde meydana geldi
Müşteki Suriye vatandaşı 1989 doğumlu (G.H.), eşi şüpheli 1963 doğumlu (F.S.) tarafından darp edildiğini ve hakarete uğradığını beyanla müracaatta bulunmuş, şüpheli hakkında önleyici ve koruyucu tedbir kararı uygulanmıştır.

KİLİS`TE 2 SURİYELİ ÇARPIŞMASI SONUCU TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ
Kilis`te bir Suriyeli araçla bir Suriyeli motosiklet çarpıştı trafik kazası meydana geldi. Kazada 2 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre 31.08.2021 günü saat 19.25 sıralarında Atatürk Mahallesinde meydana geldi
Şüpheli Suriye vatandaşı 1980 doğumlu (A.G.)’nin kullandığı 26 plaka sayılı araçla Suriye vatandaşı 2004 doğumlu (F.A.)’nın kullandığı 79 plaka sayılı motosikletin çarpışması neticesinde motosiklet sürücüsü ve motosiklet üzerinde yolcu olarak bulunan mağdure Suriye vatandaşı 2003 doğumlu (M.O.Ş.) yaralanmış, yaralıların alınan doktor raporlarında hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirilmiştir.
HABER: ABDURRAHMAN REYHANLI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.