KİLİS`TE ASAYİŞ OLAYLARI

KİLİS`TE ASAYİŞ OLAYLARI

PLAKASI ALINAMAYAN BİR ARAÇ 2 YAŞINDA ÇOCUĞA ÇARPIP KAÇTI

Edinilen bilgiye göre trafik kazası;20.09.2021 günü saat 17.30 sıralarında Helvacıoğlu Mahallesinde meydana geldi
Sürücüsü ve plakası alınamayan bir aracın çarpması neticesi yaralanan müşteki 1997 doğumlu (R.E.)’nin oğlu mağdur 2019 doğumlu (B.E.)’nin alınan doktor raporunda hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirilmiştir.

MOTOR VE ŞASİ NUMARALARI KAZINMIŞ MOTOSİKLET YAKALANDI
Kilis`te hırsızlar çaldıkları motosikletlerin motor ve şasi numaralarını kazıyarak ya satıyorlar yada kendileri biniyorlar.
Edinilen bilgiye göre olay: 20.09.2021 günü saat 19.00 sıralarında Yaşar Aktürk Mahallesinde meydana geldi.
Şüpheli Suriye vatandaşı 1995 doğumlu (A.F.) isimli şahsın kullandığı plakasız motosikletin motor ve şasi numaralarının kazınmış olduğu tespit edilmiş, belirtilen motosiklet yediemin otoparkına çekilmiştir.

KENDİSİNİ DARP EDEN EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
Kilis`te eşi tarafından darp edilen bir bayan karakola giderek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine darp eden şahısa evden uzaklaştırma cezası verildi.
Edinilen bilgiye göre olay 20.09.2021 günü saat 01.40 sıralarında Kazım Karabekir Mahallesinde meydana geldi.
Müşteki 1995 doğumlu (S.O.), eşi şüpheli 1993 doğumlu (İ.H.O.) tarafından ailevi sebepler yüzünden darp edilip, tehdit ve hakarete uğradığını beyanla müracaatta bulunmuş, şüpheli hakkında 6284 sayılı kanun kapsamında tedbir kararı uygulanmıştır.

TEHDİT VE HAKARET EDEN EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
Kilis`te eşi tarafından tehdit ve hakarete maruz kalan bir bayan karakola giderek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine darp eden şahısa evden uzaklaştırma cezası verildi.
Edinilen bilgiye göre olay: 20.09.2021 günü saat 06.00 sıralarında Yaşar Aktürk Mahallesinde meydana geldi.
Müşteki 1975 doğumlu (E.S.), eşi şüpheli firar 1970 doğumlu (M.S.S.) ikametine gelerek kendisini ailevi sebepler yüzünden tehdit ve hakaretlerde bulunduğunu beyanla müracaatta bulunmuş, firari şüpheli hakkında 6284 sayılı kanun kapsamında önleyici tedbir kararı uygulanmıştır.

TEHDİT VE HAKARET EDEN EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
Kilis`te eşi tarafından tehdit ve hakarete maruz kalan bir bayan karakola giderek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine darp eden şahısa evden uzaklaştırma cezası verildi.
Edinilen bilgiye göre olay:20.09.2021 günü saat 14.05 sıralarında Bilali Habeş Mahallesinde meydana geldi.
Müşteki 1999 doğumlu (A.Y.), eşi şüpheli 1992 doğumlu (İ.H.Y.) isimli şahsın kendisine tehdit ve hakarette bulunduğunu beyanla müracaatta bulunmuş, şüpheli hakkında 6284 sayılı kanun kapsamında önleyici tedbir kararı uygulanmıştır.
HABER: MEHMET REYHANLI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.