KİM ADAY OLACAK  Hoşgeldiniz
Bugün : 23 Nisan 2014, Çarşamba
ANA SAYFA İLETİŞİM İLANLAR
ARŞİV ARAMA

GAZETE MANŞETLERİ
KİM ADAY OLACAK
KİM ADAY OLACAK

Kilis’te vatandaşlar AK Parti Kilis Belediye Başkan adayının kim olacağını merakla bekliyor.
30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel Seçim için Kilis’te Milliyetçi Hareket Partisinden 6 kişi aday adaylığını resmen açıkladı.
Kilis’te son iki dönemdir Kilis Belediye Başkanlığını kazanan AK Partiden ise aday adaylığını açıklayan hiç kimse yok. Sadece Kilis Belediye Başkanlığı için aday adaylığını Kilis Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Mecit Özdağ, Facebook’tan açıklayarak destek istedi.
AK Partiden Kilis Belediye Başkanlığı için ise kulislerde bazı isimler konuşuluyor. Konuşulan isimlerin en başında Kilis İl Özel İdare eski Genel Sekreteri Mehmet Ali Eryılmaz geliyor. Bildiğiniz gibi Mehmet Ali Eryılmaz aday adaylığını açıklamasa da Kilis’te ziyaretlerde bulunarak aday adayı olduğunu açıklıyor. Kulislerde konuşulan ve aday adayı olması beklenen isimler ise AK Parti İl Başkanı Reşit Polat, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tutoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Metin Karakuş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Müsteşarı Ahmet Zahteroğlu, Avukat Murat Karataş ve Gazetemiz Köşe Yazarından Ahmet Laz.
Ayrıca Eski Milletvekili Hasan Kara’nın da aday adayı olabileceği konuşulan isimler arasında. Seçimlere az bir süre kalmasına rağmen AK Partiden resmen aday adayı çıkmaması kulislerde en çok konuşulan konulardan biri.

Yorumlar :

KILINÇDAROGLU     12 Eylül 2013, Perşembe

BENCE EN KUVETLİSİ ADAYLARDAN AHMET LAZ...................................


haberist     12 Eylül 2013, Perşembe

facebooktan açıklamakla olmaz bu işler parti bir an önce adaylara duyuru yapsın kımlerse çıksınlarda görelim bakalım . Kim çıkacak


BAYINDIRLIKhakan müh     12 Eylül 2013, Perşembe

ADAYLARIN İÇERİSİNDE AHMET LAZ BEYEFENDİYİ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ
ŞİMDİYE KADAR HİÇ BİR ŞAİBEYE GİRMEMİŞ DÜRÜS DİNAMİK BİR KİŞİ YAZILARINDAN BELLİ OLUYOR


kilisli     13 Eylül 2013, Cuma

ben m.ali eryılmaz derim iyi adam adıda hep yaptığı hizmetleriyle anılıyor ve işide biliyor bence belediyeciliğin nasıl yapılacağınıda .hiç kimseyi kırmamıştır benim o kadar işim düştü sağolsun ikiletmedi o yüzden hakediyor ve başaracaktır.


SERDAR     13 Eylül 2013, Cuma

bu memlekete her kesimden başkan geldi geçti. doktoru, avıkapı, eczacısı okuma yazmayı sonradan öğrenmişi bence bu sefer eğitimci biri aday olmalı Mecit Özdağ bu şehrin ilk eğitimci başkanı olsun derim...


HAYLAZ     13 Eylül 2013, Cuma

İsmi geçen adaylara bakıyorum al birini vur ötekine veya al adayları koy çuvala ......


ferhat     13 Eylül 2013, Cuma

Mecit Hocam bu işi hakkıyla verecektir. Bu memleketin artık yeni yüzlere yeni heyecanlara ihtiyacı var


KADİR     13 Eylül 2013, Cuma

kiliste yaşayan kilis esnafından alışveriş eden kilisin tozunu yutan adamlar aday olsun. burada mecit Özdağ ve Ahmet laz var benim bildiğim. onlara destek olalım.


Görünen 1 - 8 (toplam 23 yorum) Sonuç Sayfaları:  1  2  3  [Sonraki >>] 
Geri Gitmek için tıklayınız. Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.
KİM ADAY OLACAK Facebookta Paylaş KİM ADAY OLACAK Google da Paylaş KİM ADAY OLACAK Twitter de Paylaş KİM ADAY OLACAKYahoo myWeb te Paylaş

Copyright © 2014 Kilisins sesi gazetesi
Powered by MSK